close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Together we can handle it

7. září 2013 v 13:55 | PaJaN
Title: Together we can handle it
By: pk123
Jednodílná

Písnička, kterou si můžete pustit: www.youtube.com/watch?v=w_LOOKssMpA
Chtěla bych tuto povídku věnovat Kee ;), která mi poradila úžasnou písničku a Luidě, protože bez ní bych žádné povídky nepsala. Doufám, že vás nezklamu touto povídkou.
Dívka, která chce jen tak vyprázdnit své myšlenky, se procházela po liduprázdném parku. Mračna se nad ní mísila a ona, objímajíc své knihy v náručí, se vydávala po své každodenní cestě. Pozorovala nebe plné krásy, což jí vedlo k pocitu uspokojení. Světla, blikající z blízké silnice, jí pěkně osvětlovaly cestu. Došla až k menšímu rybníčku, kde si z únavy lehla na velice svěží trávu. Nebyla však sama, brunetka si odhrnula vlasy z očí a opatrně se podívala na druhý břeh. Seděl tam blonďáček, který ji po očku pozoroval. Jane si opět lehla a pozorovala oblohu. Zavřela své hnědé oči a odpočívala.
Po chvíli vedle sebe cítila lehký pohyb. Se škubnutím si sedla a pohlédla na osobu sedící vedle sebe. Jeho blankytně modré oči ji přímo okouzlily, jeho blonďaté vlasy zářily v měsíčním svitu. Dívka našla v chlapci to, co už dávno hledala - lásku.
"Promiň, že tě vyrušuji, ale krásku, jakou jsi ty, jsem ještě nikdy neviděl," usmál se šibalsky kluk a podal dívce překrásný narcis.
"Vůbec nevadí a děkuji," pověděla nesměle dívka a pobrala z blonďáčkovi ruky krásný narcis.
"Jsem Niall, nechtěla by ses ještě někdy sejít?" podíval se Niall Jane do očí a chytil ji lehce za ruku.
"Ty jsi…," odmlčel hnědovlásku Niall a políbil ji.
"Už nic neříkej," usmál se po polibku Niall a pohladil ji po vlasech.
"Ahoj, jsem Jane a ráda bych se s tebou ještě sešla," pověděla nejistě dívka a odvrátila od blonďáčka pohled.
"Zítra na tomto místě, ve stejnou dobu." Zvedl se Niall ze země a pomohl také Jane, aby se zvedla. Potom ji políbil lehce do vlasů a odešel po své cestě.
Dívka si přitiskla svůj narcis blíž ke hrudi a pozorovala, jak blonďáček mizí z jejího dohledu.
Dívka pomalu odcházela zpátky svou cestou k domovu a snažila se nezapomenout na zážitek, který teď zažila.

Další den se Jane ve stejnou dobu vracela na místo, kde právě jeho potkala. Na chvíli si sedla do trávy a vyhlížela svého vyvoleného. Někdo jí zakryl oči. Dívka se s trhnutím otočila, a jakmile ho uviděla, její oči se rozzářily štěstím. Pocítila v sobě horko. Konečně! Oddychla si v duchu.
"Ahoj Jane, rád tě zase vidím, pojď za mnou," pousmál se Niall a pomohl dívce ze země.
"Ahoj," bylo jediné, co ze sebe vypravila.
Šla dobrovolně za Niallem. Blonďáček se zastavil a pomalu vedl svou nevěstu k připravenému překvapení. Přešli spolu pár keříků a před dívkou se objevilo krásné jezero, u něhož byla připravená deka. Všude zářily svíčky a dívka pohlédla do blonďáčkových očí. Pocítila v nich něco, co chtěla pocítit už hodně dlouho - lásku. Spolu si sedli na deku a Niall vzal kytaru. Zahrál Jane pár písniček, ale u jedné z těch nejpomalejších, se zastavil.
"Víš, Jane, zamiloval jsem se a chtěl bych, aby mezi námi bylo něco víc," citoval svou lásku Niall. Poté se naklonil k brunetce a lehce ji políbil.
"Miluji tě, Nialle," byla jediná slova, která brunetka vyslovila.
"Miluji tě, Jane," usmál se Niall a pokračoval ve hraní.
Na konci se Niall naklonil na kraj deky a něco vytáhl; později si klekl vedle Jane a ukázal jí krásný prstýnek v krabičce. Nasadil ho dívce a usmál se.
"Byla bys mou přítelkyní?" Naklonil se Niall k brunetce a jemně spojil jejich rty.
"Ano, Nialle, ráda," mluvila přes polibky Jane.
Niall se avšak neoddálil, strávili tam spolu celou noc.
Brunetka sedí v Niallově pokoji a se zájmem si prohlíží internet. Naráží tam na sprosté narážky na ni a na Nialla. Proč lidé nemají rádi lásku? Probíhalo jí hlavou. Už se s tým dlouho musela strpět, ale nemohla to vydržet moc dlouho. Od té doby, co s Niallem začala chodit, se stalo hodně věcí. Do pokoje vtrhl Niall, usmál se a přistoupil k Jane.
"Jane? Copak se stalo?" Niall si nemohl nevšimnout dívčiných slz, které se kutálely po jejích tvářích.
Jane zabořila svou hlavu do Niallova láskyplného objetí, avšak ani to nezastavilo dívčiny slzy.
Niall se podíval za dívčino rameno a podíval se na výhružné zprávy od fanoušků.
"Jane, jestli ti vadí tyto zprávy, nebuď smutná," usmál se Niall a políbil Jane na čelo, ale pokračoval: "Spolu to zvládneme."
Ale dívku to neutišilo, stále jí chodili výhružné zprávy a stále to nezvládala. Výhružné dopisy i křiky na ulici, dívka se hroutila k vlastná záhubě. Niall se jí snažil jakkoliv pomoci, ale nemohl.
Dívka využila možnosti, Niall odjel na Tour a ona měla konečně volno. Sedla si ke své posteli, přes všechny slzy skoro ani neviděla, ale musela to udělat, i kdyby byla slepá. Pobrala na stolku papír a začala psát dopis na rozloučenou. Očima si naposledy prohlédla pokoj, ve kterém žila po boku toho, kterého milovala a ctila ze všech nejvíc. Nahmatala na svém nočním stolku krabičku. S roztřesenými prsty ji pobrala a vysypala si všechno její množství na ruku. Znovu se naposledy porozhlédla po pokoji, až narazila na fotku, ležíc na stěně naproti ní. Poté silně stiskla oční víčka k sobě a vysypala všechny prášky v její dlani do pusy. Se zavřenýma očima už jen pozorovala její život, který se den od dne zlepšoval, někdy i zhoršoval. Potom už jen tma a věčné ticho.

"Jane!" vykřikl Niall, když vtrhl do jejich pokoje.
Přiběhl k Jane, byla celá vybledlá a bezvládná. Blonďáček našel na jejím stolku papír, vzal ho do svých roztřesených rukou a začal číst dopis, který Jane napsala na rozloučenou.
Nialle, jestli si toto čteš, jsi už zřejmě z tour doma a já jsem mrtvá. Důvod je, že už to nezvládám, ani spolu jsme to nezvládli. Nikdy na tebe nezapomenu, i když už jsem po smrti. Hlavně žij dál, Nialle, život jde dál a já jsem si ho nezasloužila. Miluji tě, na to nezapomeň! Tvoje Jane xxx
Niall se s brekem podíval na bezvládnou Jane a zase na dopis. Naposledy políbil svou životní lásku a odešel. Sedl si ke svému stolu a vzal papír, začal psát. Později šel do jeho koupelny a sedl si k vaně. Ve své skříni nahmatal žiletku, která byla ostrá, a byla Niallovi jako stará známá. Mnohokrát se s ní setkal, ale tentokrát chtěl, aby to setkání bylo to poslední. Přiložil ostrou žiletku k zápěstí. Lehce přivřel oči a žiletku přitlačil víc k zápěstí a lehce s ní pohnul. Ani to nemusel zopakovat, ztrácel vědomí. Pobral do ruky dopis a opřel se o vanu. Následovala už jen věčná tma a hrobové ticho.
Liam vtrhl do Niallovi ložnice a za ním přiběhli ostatní kluci. Jakmile kluci zahlédli Jane, ležící u postele, rozběhli se za ní a snažili se jí vzkřísit. Jakmile však zahlédli dopis, už neměli co vzkřísit. Jane byla mrtvá a Niall nezvěstný.
"Proboha, Liame!" vykřikl z koupelny kudrnáč. "Niall!" Vyběhl za Liamem.
Všichni se přesunuli do místnosti, odkud Harry volal. Našli tam Nialla, který ležel celý zakrvácený vedle vany. Všimli si, že v jeho ruce je nějaký papír. Louis se pro něj s odhodláním nahnul a s brekem začal číst.
Kluci, jestli si tohle čtete, jsem mrtvý a navždy šťastný s Jane. Netrapte se, můj život byla Jane a právě ji si zaslouží. Proto chci, abyste žili dál. Já žiji dál, protože po boku mám svůj život. Nikdy na vás nezapomenu! Váš Niall ooo
Zayn pobral bezvládného Nialla do náručí a Louis vzal Jane, položili je na jejich postel a spolu odešli.
Každý chtěl žít se svým životem, a tak se i stalo.
………………………..
Ahoj, napsala jsem novou povídku a chtěla bych vám jen říct, že mě klidně zkritizujte, už jsem na to zvyklá. Neumím psát, ale povídky píši jen kvůli tomu, abych věděla, co mám ještě zlepšit. Tak jen do mě. *pk123*
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 All€$a All€$a | Web | 12. září 2013 v 14:09 | Reagovat

Pěkný dess :)

2 onedirection-fan-site onedirection-fan-site | 13. září 2013 v 21:27 | Reagovat

Moc se mi líbí tvůj blog :):3

3 Nicole Nicole | E-mail | Web | 14. září 2013 v 8:44 | Reagovat

No... já nwm :/ Je to skvělé. Vážně, akorát se mi to zdá trochu moc uspěchané :D Ale je pravda, že jednodílovky takového rázu je hodně těžké napsat ;))

4 Lizouš :* Lizouš :* | Web | 23. září 2013 v 16:01 | Reagovat

Wow.. :OO Je to vážně krásné a smutné.. Ta písnička se k tomu úžasně hodí!;))

BTW: Konečně mi jde psát na blog a jsem zpět;))

5 kamagra shop deutschland kamagra shop deutschland | E-mail | Web | 29. ledna 2019 v 12:33 | Reagovat

You're an extremely practical site; could not make it without ya!
kamagra 100mg
<a href=http://kamagra-oral-jellies.com/>buy kamagra in usa</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.