close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více
 

Reality or Dream - 3.DÍL

23. září 2013 v 17:49 | PaJaN |  Reality or Dream

Title: Reality or Dream
By: Kaččí
Part: 3.

Na parkovišti před školou stálo stříbrné auto. Bella jen protočila očima, když ho uviděla. Patřilo totiž jejímu bývalému. Byly časy, kdy byly spolu v tom autě u lesa a muchlovali se tam. Teď už je to všechno pryč. Nevycházelo jim to a on navíc pořád hodně cestuje.
Bruneta rychle zahnala vystupující vzpomínky a dále to neřešila. V klidu prošla kolem auta a hlavně se modlila, aby nenarazila jeho majitele.
"Dneska ti to sluší, kotě," zaslechla Bella za zády, když vcházela do dveří školy. Okamžitě sebou trhla a prudce se otočila.
Za ní stál hnědovlasý asi stejně jak ona vysoký kluk. V černé kožené bundě a tmavě černých brýlích. Přesně věděla, jaké oči ukrývaly.
Pořád si pamatovala jeho čokoládově hnědé oči.
"Cože, jak se opovažuješ mi takhle říkat," snažila se říct s odvahou v hlase.
"Já si můžu dělat, co chci, ty mi nemůžeš nic nařizovat, kotě."
"Přestaň mi tak říkat, pro tebe už nejsem žádné tvé kotě, pamatuj na to, Joshi, rozešel ses se mnou, kdy že to bylo?" pověděla s trochou sarkasmu v hlase a zamyslela se.
"Jo, asi tak před dvěma měsíci, copak si nevzpomínáš." Luskla mu prsty před obličejem. "A pokud jsi zapomněl, máš mě nechat už na pokoji."
Domluvila a ustoupila pár krůčku dozadu do školy. Rukou nahmatala mosaznou kliku, pro případ, že by je musela rychle zavřít.
"No tak, abych byl upřímný, chci tě zpátky, vím, že ty chceš taky," mluvil zřetelně a klidně.
"Ne, to už nepůjde, Joshi, od té doby co ses se mnou rozešel, jsi tu byl třikrát a pokaždé, když tě vidím, jsi jiný, chováš se, jako by ti to tu všechno patřilo. Hrozně ses změnil. Sláva tě změnila, už tě skoro ani nepoznávám. Promiň."
Bella Joshe pozorovala pokaždé, kdy se na škole ukázal.
Bývá často pryč. Ona ho chápala, jezdil s kapelou po celém světě. Vysokou školu studuje dálkově společně s jeho kamarády.
I teď ho Isabella pozorně zkoumala. Po jejím proslovu si velice opatrně sundal své sluneční brýle a koukl jí přímo do očí. Jí se naskytl pohled do krásných čokoládových očí.
"Bell, ale já se…" už ho nechtěla dále poslouchat a zatáhla za kliku a zavřela dveře.
Cítila, že se jí do očí kradou slzy. Mrzelo jí, jak se Josh změnil, znala ho už od malička a nikdy takový nebýval. Lehce zatřásla hlavou a upravila si vlasy, zatlačila slzy zpátky a šla pomalým krokem do třídy. Na hodinu zazvonilo, jakmile vešla do třídy.
Přešla k předposlední lavici k Jane.
"Koukej, kdo tu je?" zašeptala Jane, ihned jak Bruneta usedla na své místo.
Hned věděla, koho Jane myslí, usoudila to už podle toho, koho potkala u školy.
Trochu natočila hlavu k zadním lavicím.
Měla pravdu, dva chlapci, jeden kudrnáč a druhý blonďáček.
Niall oblíbený blonďáček se právě něčím cpal a usmíval se přitom na celou třídu. Červené boty mu zářili pod lavicí, přesně jak si vždy pamatovala. A jinak v šedém, copak se stalo, kde je ten Niall, který hrál všemi barvami.
Bella si ale u něho nejvíce oblíbila jeho nesmírně modré a hlavně upřímné oči a nesmělý úsměv.
A Harry, do toho je Bella už pár měsíců zakoukaná. Zelené oči viděla už na dálku a oslnivý šibalský úsměv ji tolik přitahoval. Určitě taky nebyla jediná, kdo by taky odolal takovému klukovi.
Tomuto citu se snažila co nejvíce bránit, to totiž ještě chodila s Joshem, ne, že by ho neměla ráda, měla, ale tohle bylo prostě jinačí.
Když se s ní Josh rozešel, konečně si přiznala sama sobě, že Harryho má vážně ráda. Nevěděla však, jak mu to má říct. Vždyť s ní nikdy ani nepromluvil. Teď z Harryho nespouštěla oči. Přejela očima od jeho černých úzkých kalhot, přes bílé volné tričko až k jeho vlasům, které mu místy neposedně trčely.
Harry zřejmě zaznamenal Bellin pohled a natočil zelené kukadla k ní a usmál se. Bruneta mu úsměv opětovala a pro jistotu odvrátila pohled jinam. Ještě chvilku cítila jeho pohled na ni.
Po skončení hodiny procházeli kolem Isabelly a Jane Niall s Harrym.
"Ahoj," pozdravil je Harry, usmál se zase tím svým zářivým úsměvem a pokračoval za Niallem. Hnědovláska byla zaskočená, nikdy před tím jí neřekl ani ahoj, až doteď.
"To bude na chodbě zase rušno," prohodila Jane, když vycházela ze třídy. Nemýlila se Harry a Niall jsou přece světové hvězdy, není divu, že se o ně všichni zajímají.
I po takové době, co tu dokončují poslední ročník střední školy, se najde pár dívek, které skáčou kolem nich a žadoní o podpis.
Některé se otočí ke skřínce a doufají, že k nim jeden z nich přijde a řekne jim, jak jim to sluší, jiné si naopak mezi sebou šeptají nebo křičí.
A Kluci, ti ty dva raději úplně přehlížejí. Bella a Jane na nic nečekaly a vyrazily na další hodinu.
---
Tak je tu další díl a zase nudný. Budu ráda, když mou povídku okomentujete nebo dáte alespoň hvězdičku. Snad se vám zatím aspoň trošku má povídka líbí.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lizouš :* Lizouš :* | Web | 28. září 2013 v 13:00 | Reagovat

Ahoj, na mém blogu je kontrola AFFs a byla bych moc ráda, kdyby ses zapsala')) A začala trochu víc obíhat..://

2 Leya Caslin Leya Caslin | E-mail | Web | 28. září 2013 v 18:14 | Reagovat

Ak máš záujem, na mojom blogu prebieha súťaž o najlepší blog. 
Prihlášku nájdeš tu:
http://best-story-1d-jb.blog.cz/1309/sutaz-o-najlepsi-blog-prihlaska

3 onedirection-fan-site onedirection-fan-site | Web | 29. září 2013 v 16:43 | Reagovat

Krásný .)

4 annee56 annee56 | Web | 6. října 2013 v 10:13 | Reagovat

Nádherný :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.